DNV GL tar arbeidsmiljø på alvor

Hvordan kan din virksomhet ivareta og utvikle et arbeidsmiljø i endringstider? I våre dager er endring og omstilling noe man må regne med. Arbeidsmiljø er ferskvare og det er ikke store endringer som skal til for å snu et arbeidsmiljø på hode. Våre organisasjonsrådgivere bistår gjerne våre medlemmer med å ivareta et godt arbeidsmiljø i endringstider.

DNV GL er en av våre medlemmer som tar arbeidsmiljø på alvor. Her er Agenda HMS v/Eirin Høyem og Hanne Næss Kjøsnes sammen med to av lederne i DNV GL, Kent-Åge Solem og Rune Green, etter en samling med alle ansatte.

Hvordan skal din virksomhet sikre et godt psykososialt arbeidsmiljø mens dere står ovenfor store endringer? Ta kontakt og vi hjelper deg på vei!

Fremhevet innlegg
Siste innlegg
Søk
Følg oss
  • Facebook
  • LinkedIn

Ønsker du et uforpliktende tilbud?
Fyll ut kontaktskjema
her

Firmaadresse:
Postadresse:
Sentralbord:
E-post firma:
Foretaksnummer:

Johs. Bruns gt 9, 7650 Verdal
Postboks 92, 7651 Verdal

74 07 38 60
post@agendahms.no
983 686 567

© 2018 Agenda HMS. Alle rettigheter reservert. Nettsiden er designet av Leaf Designlab. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for trafikkmåling og optimalisering av innhold. Ved videre bruk av denne nettsiden godkjenner du dette. Du kan lese mer om informasjonskapsler her.