Ansatte

Gjennom en stor stab av fast ansatte fagpersoner sikrer vi kontinuitet og utvikling av tverrfaglighet og spisskompetanse som kommer våre medlemmer og kunder til gode.

Elisabeth Hollås Bomo

Akvile%20(2)_edited.png

Akvile Solyte Næss

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver

akvile@agendahms.no

948 08 482

Anne Elisabeth Overrein

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


anne.elisabeth@agendahms.no

917 77 905

Ann Inger Støa

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


ann.inger@agendahms.no
482 98 775

Kristin_edited_edited.jpg

Kristin Grendstad

Yrkeshygieniker


kristin@agendahms.no
918 97 818

Astrid Hynne Grut

Organisasjonsrådgiver


astrid@agendahms.no
986 21 687

Eirin Høyem

Organisasjonsrådgiver


eirin@agendahms.no
977 94 470

Grete Søderlind

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


grete@agendahms.no
916 07 864

Hanne Næss Kjøsnes

Organisasjonsrådgiver


hanne@agendahms.no

996 30 185

Heidi Hiller Hoftun

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


heidi@agendahms.no
99 53 46 79

Helle Marie Wæraas Bartoš

Hilde Saur Brandtsegg

Organisasjonsrådgiver


hilde@agendahms.no

994 63 914

Janne Dahl

Bedriftsergoterapeut/HMS-rådgiver


janne@agendahms.no
414 11 995

Karel Krizak

Bedriftssykepleier/Yrkeshygieniker


karel@agendahms.no
959 19 405

Kirsti Lien

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


kirsti@agendahms.no
976 44 647

Kurt Kvenild

Lillian Solhaug

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


lillian@agendahms.no
915 83 515

Lill (liten).jpg

Lill Marit  Sandseter

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver

lill.marit@agendahms.no
917 17 304

Morten Håvan

Rannveig Gundersen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


rannveig@agendahms.no

926 26 851

Siri Martha Melhus

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siri.martha@agendahms.no
908 82 305

BIldenyansatt liten.jpg

Siv-Renate Karlsen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siv.renate@agendahms.no
973 07 622

Sjur Agdestein

Terje Moe

Tonje Kristine Augdal Bye

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


tonje@agendahms.no
959 10 961

Vibeke Menne Berntsen

Wenche Næss Hogstad

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


wenche@agendahms.no
906 72 502