Ønsker du et uforpliktende tilbud?
Fyll ut kontaktskjema
her

Firmaadresse:
Postadresse:
Sentralbord:
E-post firma:
Foretaksnummer:

Johs. Bruns gt 9, 7650 Verdal
Postboks 92, 7651 Verdal

74 07 38 60
post@agendahms.no
983 686 567

© 2018 Agenda HMS. Alle rettigheter reservert. Nettsiden er designet av Leaf Designlab. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for trafikkmåling og optimalisering av innhold. Ved videre bruk av denne nettsiden godkjenner du dette. Du kan lese mer om informasjonskapsler her.

Ansatte

Gjennom en stor stab av fast ansatte fagpersoner sikrer vi kontinuitet og utvikling av tverrfaglighet og spisskompetanse som kommer våre medlemmer og kunder til gode.

Kjersti Kleven

Elisabeth Hollås Bomo

Ortopedisk fysioterapeut

anders@agendahms.no

74 07 38 60

Anders Megård

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


anne.elisabeth@agendahms.no

917 77 905

Anne Elisabeth Overrein

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


ann.inger@agendahms.no
482 98 775

Ann Inger Støa

Organisasjonsrådgiver


astrid@agendahms.no
986 21 687

Astrid Hynne Grut

Organisasjonsrådgiver


eirin@agendahms.no
977 94 470

Eirin Høyem

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


grete@agendahms.no
916 07 864

Grete Søderlind

Organisasjonsrådgiver


hanne@agendahms.no

996 30 185

Hanne Næss Kjøsnes

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


heidi@agendahms.no
99 53 46 79

Heidi Hiller Hoftun

Helle Marie Wæraas Bartoš

Organisasjonsrådgiver


hilde@agendahms.no

994 63 914

Hilde Saur Brandtsegg

Bedriftsergoterapeut/HMS-rådgiver


janne@agendahms.no
414 11 995

Janne Dahl

Bedriftssykepleier/Yrkeshygieniker


karel@agendahms.no
959 19 405

Karel Krizak

HMS-verneingeniør/HMS-rådgiver


kine@agendahms.no
971 15 399

Kine Bratbak

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


kirsti@agendahms.no
976 44 647

Kirsti Lien

Kurt Kvenild

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


lillian@agendahms.no
915 83 515

Lillian Solhaug

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver

lill.marit@agendahms.no
917 17 304

Lill Marit  Sandseter

Yrkeshygieniker/HMS-rådgiver


martin@agendahms.no
454 28 846

Martin Mogensen

Morten Håvan

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


rannveig@agendahms.no

926 26 851

Rannveig Gundersen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


reidun@agendahms.no
996 04 286

Reidun Rønningen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siri.martha@agendahms.no
908 82 305

Siri Martha Melhus

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siv.renate@agendahms.no
973 07 622

Siv-Renate Karlsen

Sjur Agdestein

Terje Moe

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


tonje@agendahms.no
959 10 961

Tonje Kristine Augdal Bye

Autorisert helsesekretær


vibeke@agendahms.no
74 07 38 60

Vibeke Menne Berntsen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


wenche@agendahms.no
906 72 502

Wenche Næss Hogstad