Ansatte

Gjennom en stor stab av fast ansatte fagpersoner sikrer vi kontinuitet og utvikling av tverrfaglighet og spisskompetanse som kommer våre medlemmer og kunder til gode.

Elisabeth Hollås Bomo

Anders Megård

Ortopedisk fysioterapeut

anders@agendahms.no

74 07 38 60

Anne Elisabeth Overrein

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


anne.elisabeth@agendahms.no

917 77 905

Ann Inger Støa

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


ann.inger@agendahms.no
482 98 775

Astrid Hynne Grut

Organisasjonsrådgiver


astrid@agendahms.no
986 21 687

Eirin Høyem

Organisasjonsrådgiver


eirin@agendahms.no
977 94 470

Grete Søderlind

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


grete@agendahms.no
916 07 864

Hanne Næss Kjøsnes

Organisasjonsrådgiver


hanne@agendahms.no

996 30 185

Heidi Hiller Hoftun

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


heidi@agendahms.no
99 53 46 79

Helle Marie Wæraas Bartoš

Hilde Saur Brandtsegg

Organisasjonsrådgiver


hilde@agendahms.no

994 63 914

Janne Dahl

Bedriftsergoterapeut/HMS-rådgiver


janne@agendahms.no
414 11 995

Karel Krizak

Bedriftssykepleier/Yrkeshygieniker


karel@agendahms.no
959 19 405

Kirsti Lien

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


kirsti@agendahms.no
976 44 647

Kurt Kvenild

Lillian Solhaug

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


lillian@agendahms.no
915 83 515

Lill Marit  Sandseter

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver

lill.marit@agendahms.no
917 17 304

Martin Mogensen

Yrkeshygieniker/HMS-rådgiver


martin@agendahms.no
454 28 846

Morten Håvan

Rannveig Gundersen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


rannveig@agendahms.no

926 26 851

Siri Martha Melhus

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siri.martha@agendahms.no
908 82 305

Siv-Renate Karlsen

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


siv.renate@agendahms.no
973 07 622

Sjur Agdestein

Terje Moe

Tonje Kristine Augdal Bye

Bedriftsfysioterapeut/HMS-rådgiver


tonje@agendahms.no
959 10 961

Vibeke Menne Berntsen

Wenche Næss Hogstad

Bedriftssykepleier/HMS-rådgiver


wenche@agendahms.no
906 72 502

Ønsker du et uforpliktende tilbud?
Fyll ut kontaktskjema
her

Firmaadresse:
Postadresse:
Sentralbord:
E-post firma:
Foretaksnummer:

Johs. Bruns gt 9, 7650 Verdal
Postboks 92, 7651 Verdal

74 07 38 60
post@agendahms.no
983 686 567

© 2018 Agenda HMS. Alle rettigheter reservert. Nettsiden er designet av Leaf Designlab. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for trafikkmåling og optimalisering av innhold. Ved videre bruk av denne nettsiden godkjenner du dette. Du kan lese mer om informasjonskapsler her.